Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 50L, fund rotund / EXT 8033
658.94lei Prețul inițial a fost: 658.94lei.625.99leiPrețul curent este: 625.99lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 25L, nr. 33 / EXT 8036
342.06lei Prețul inițial a fost: 342.06lei.324.96leiPrețul curent este: 324.96lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 45L, nr. 55 / EXT 8034
Pret Redus
658.94lei Prețul inițial a fost: 658.94lei.625.99leiPrețul curent este: 625.99lei.
🚚 Transport gratuit
În stoc
SKU:
EXT8034
Categorii: Ceaune si cratite aluminiu, Vase din bucatarie
Descriere
Descriere
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 45L, nr. 55
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Ceaun |
| Tip | Fara capac |
| Sursa de caldura | Toate |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 1 |
MATERIAL
| Material | Aluminiu |
| Material interior | Aluminiu |
DIMENSIUNI
| Capacitate | 45 l |
| Diametru | 55 cm |
| Inaltime | 31 cm |
| Grosime | 5 mm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 45L, nr. 55 / EXT 8034” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Ceaun smaltuit, 13L / EXT 7224
Pret Redus
Ceaun smaltuit, 30L / EXT 7213
Pret Redus
Ceaun smaltuit, 40L / EXT 7246
Pret Redus
Oala sub presiune, inox cu capac, 12L / ZLN 5617
Pret Redus
Set 7 piese din aluminiu cu strat neaderent compus din 3 oale cu manere +1 tigaie+ 3 capace sticla termorezistenta, inductie / ZLN 3277
Pret Redus
Set oale 9 piese, material aluminiu, interior granit, compatibil inductie / ZLN 3260
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.