Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 45L, nr. 55 / EXT 8034
658.94lei Prețul inițial a fost: 658.94lei.625.99leiPrețul curent este: 625.99lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 8L, nr. 12 / EXT 8039
162.63lei Prețul inițial a fost: 162.63lei.154.50leiPrețul curent este: 154.50lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 25L, nr. 33 / EXT 8036
Pret Redus
342.06lei Prețul inițial a fost: 342.06lei.324.96leiPrețul curent este: 324.96lei.
🚚 Transport gratuit
În stoc
SKU:
EXT8036
Categorii: Ceaune si cratite aluminiu, Vase din bucatarie
Descriere
Descriere
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 25L, nr. 33
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Ceaun |
| Tip | Fara capac |
| Sursa de caldura | Toate |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 1 |
MATERIAL
| Material | Aluminiu |
| Material interior | Aluminiu |
DIMENSIUNI
| Capacitate | 25 l |
| Diametru | 39 cm |
| Inaltime | 25.5 cm |
| Grosime | 5 mm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 25L, nr. 33 / EXT 8036” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Ceaun smaltuit, 40L / EXT 7246
Pret Redus
Oala cu capac sticla, 26cm, capacitate 4L / ZLN 1990
Pret Redus
Oala cu capac sticla, cu diametru de 28 cm, inaltime de 13 cm / ZLN 3338
Pret Redus
Oala sub presiune inox cu capac, diametru 20 cm, 5L / ZLN 4627
Pret Redus
Set oale 9 piese, material aluminiu, interior granit, compatibil inductie / ZLN 3260
Pret Redus
Set oale inox 12 piese, compus din 4 x oale, 1x cratita cu coada, 1x tigaie si 6x capace sticla / ZLN 4038
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.