Aeroterma de perete, putere 2000W, display LED, senzori de ferestre deschise, IP21, 2 trepte de incalzire / ZLN 2083
203.79lei
În stoc
SKU:
ZLN2083
Categorie: Aeroterme
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI TEHNICE
| Design | De perete |
| Destinat pentru | Interior |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
CARACTERISTICI GENERALE
| Culoare | Alb / Negru |
| Inaltime | 27 cm |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Greutate | 2 Kg |
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 31 × 22 × 34 cm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aeroterma de perete, putere 2000W, display LED, senzori de ferestre deschise, IP21, 2 trepte de incalzire / ZLN 2083” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301



Recenzii
Nu există recenzii până acum.