Aeroterma ceramica, putere 1000W, 2 nivele de incalzire, termostat, oprire automata la rasturnare / ZLN 2007
89.28lei
În stoc
SKU:
ZLN2007
Categorie: Aeroterme
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI TEHNICE
| Design | Compact |
| Destinat pentru | Interior |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 1000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
CARACTERISTICI GENERALE
| Culoare | Alb / Negru |
| Inaltime | 12 cm |
| Latime | 21 cm |
| Lungime | 11 cm |
| Greutate | 0.9 Kg |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aeroterma ceramica, putere 1000W, 2 nivele de incalzire, termostat, oprire automata la rasturnare / ZLN 2007” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301



Recenzii
Nu există recenzii până acum.