Aeroterma ceramica, putere 1800W, motor din cupru, rezistenta la apa IPX1, display / ZLN 2021
170.25lei
În stoc
SKU:
ZLN2021
Categorie: Aeroterme
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI TEHNICE
| Design | Compact |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 15 m² |
| Destinat pentru | Interior |
| Trepte putere | 1 |
| Putere maxima | 1800 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
CARACTERISTICI GENERALE
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 25 cm |
| Latime | 16 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Greutate | 1.8 Kg |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aeroterma ceramica, putere 1800W, motor din cupru, rezistenta la apa IPX1, display / ZLN 2021” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301



Recenzii
Nu există recenzii până acum.