Aeroterma ceramica turn, putere 2000W, timer 12H, 2 trepte de viteza, cu telecomanda / ZLN 2052
263.85lei
În stoc
SKU:
ZLN2052
Categorie: Aeroterme
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI TEHNICE
| Design | Compact |
| Destinat pentru | Interior |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
CARACTERISTICI GENERALE
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 50 cm |
| Latime | 14 cm |
| Lungime | 14 cm |
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 14 × 14 × 50 cm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aeroterma ceramica turn, putere 2000W, timer 12H, 2 trepte de viteza, cu telecomanda / ZLN 2052” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301



Recenzii
Nu există recenzii până acum.