Platou pentru servire, din lemn de fag, in forma de frunza mica 37x27x2cm / EXT 10103
54.35lei
În stoc
SKU:
EXT10103
Categorie: Platouri pentru servit
Descriere
Descriere
Platou pentru servire, din lemn de fag, in forma de frunza mica 37x27x2cm
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Compartimentat |
| Forma | Dreptunghi |
| Utilizat pentru | Gratar Friptura Aperitiv Branzeturi Sushi |
| Material | Lemn |
| Numar bucati | 1 |
| Culoare | Fag |
DIMENSIUNI
| Lungime | 37 cm |
| Latime | 27 cm |
| Inaltime | 2 cm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Platou pentru servire, din lemn de fag, in forma de frunza mica 37x27x2cm / EXT 10103” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301



Recenzii
Nu există recenzii până acum.