Aparat popcorn fara ulei, cu aer cald, 1200W / ZLN 8046
75.00lei
Stoc epuizat
SKU:
ZLN8046
Categorie: Aparate popcorn
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aparat popcorn |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Plastic |
| Material interior | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Putere | 1200 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Functii | Oprire automata Protectie supraincalzire |
| Caracteristici cheie | Picioruse anti-alunecare |
DIMENSIUNI
| Lungime | 13 cm |
| Latime | 18 cm |
| Inaltime | 28 cm |
| Greutate | 0.7 Kg |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aparat popcorn fara ulei, cu aer cald, 1200W / ZLN 8046” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301



Recenzii
Nu există recenzii până acum.