Incalzitor cu 3 rezistente quartz, putere 1500W, maner portabil / ZLN 2205
126.21lei
Stoc epuizat
SKU:
ZLN2205
Categorie: Incalzitoare cu halogen si quartz
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI TEHNICE
| Design | Compact |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 36 m² |
| Destinat pentru | Interior |
| Functii | Buton On/Off Ventilator Umidificare Maner incorporat Termostat de camera reglabil Aeroterma Sistem de protectie impotriva rasturnarii |
| Trepte putere | 3 |
| Putere maxima | 1500 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
CARACTERISTICI GENERALE
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 40 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incalzitor cu 3 rezistente quartz, putere 1500W, maner portabil / ZLN 2205” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301



Recenzii
Nu există recenzii până acum.