Bara pentru perdea dus, cu trei laturi in forma de U / ZLN 1817
30.00lei Prețul inițial a fost: 30.00lei.28.50leiPrețul curent este: 28.50lei.
Ventilator cu suport, putere 75W, 3 trepte ventilare / ZLN 2362
185.83lei Prețul inițial a fost: 185.83lei.176.54leiPrețul curent este: 176.54lei.
Radiator tip semineu cu 3 rezistente quartz, 1800W / ZLN 8808
Pret Redus
216.29lei Prețul inițial a fost: 216.29lei.205.48leiPrețul curent este: 205.48lei.
În stoc
SKU:
ZLN8808
Categorie: Incalzitoare cu halogen si quartz
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Recomandat pentru incaperi pana la | 36 m² |
| Valori trepte putere | 1800 W |
| Trepte putere | 2 |
| Functii | termostat reglabil cu intrerupator ON/OFF Protectie impotriva rasturnarii |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 50 cm |
| Inaltime | 60 cm |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere maxima | 1800 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Radiator tip semineu cu 3 rezistente quartz, 1800W / ZLN 8808” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Incalzitor cu halogen, putere 1200W / ZLN 8397
Pret Redus
Radiator cu 3 rezistente si quartz, termostat reglabil, putere maxima 2100W, FLORIA / ZLN2303
Pret Redus
Radiator cu infrarosu vertical, 2 rezistente, putere 2000W, termostat reglabil, siguranta la rasturnare, negru FLORIA / ZLN4031
Pret Redus
Radiator electric cu infrarosu, putere 2500W / ZLN 3293
Pret Redus
Radiator infrarosu cu fibra carbon, putere 1800W, suport perete si telecomanda / ZLN 0072
Pret Redus
Radiator infrarosu cu fibra carbon, Putere 2000W, telecomanda inclusa / ZLN 1624
Pret Redus
Radiator portabil cu 2 tuburi quartz, 2 trepte de incalzire, sistem protectie impotriva rasturnarii, 800W / ZLN 8380
Pret Redus
Suport radiator din aluminiu / ZLN 4924
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.