Incalzitor cu quartz, 2 nivele de reglare a caldurii, putere 1200W / ZLN 2199
67.73lei
Stoc epuizat
SKU:
ZLN2199
Categorie: Incalzitoare cu halogen si quartz
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Recomandat pentru incaperi pana la | 10 m² |
| Functii | Buton On/Off Indicator luminos de functionare Maner incorporat Sistem de protectie impotriva rasturnarii |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 52 cm |
| Latime | 13 cm |
| Inaltime | 26 cm |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere maxima | 1200 W |
| Clasa de protectie | IP 55 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incalzitor cu quartz, 2 nivele de reglare a caldurii, putere 1200W / ZLN 2199” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301



Recenzii
Nu există recenzii până acum.