Incalzitor cu 3 rezistente quartz, 1500 W, 3 trepte incalzire, sistem de protectie impotriva rasturnarii / ZLN 8815
60.70lei
Stoc epuizat
SKU:
ZLN8815
Categorie: Incalzitoare cu halogen si quartz
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Recomandat pentru incaperi pana la | 32 m² |
| Valori trepte putere | 500 W 1000 W 1500 W |
| Trepte putere | 3 |
| Functii | Indicator luminos de functionare Buton On/Off Maner incorporat Sistem de protectie impotriva rasturnarii |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 52 cm |
| Latime | 13 cm |
| Inaltime | 26 cm |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere maxima | 1500 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incalzitor cu 3 rezistente quartz, 1500 W, 3 trepte incalzire, sistem de protectie impotriva rasturnarii / ZLN 8815” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301



Recenzii
Nu există recenzii până acum.