Aeroterma ceramica turn, putere 2200W, ecran cu atingere si Timer 8H / ZLN 2076
377.17lei
🚚 Transport gratuit
În stoc
SKU:
ZLN2076
Categorie: Aeroterme
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI TEHNICE
| Design | Tower |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 25 m² |
| Destinat pentru | Interior |
| Functii | Aer cald |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 2200 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
CARACTERISTICI GENERALE
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 74 cm |
| Latime | 21 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Greutate | 4.2 Kg |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aeroterma ceramica turn, putere 2200W, ecran cu atingere si Timer 8H / ZLN 2076” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301



Recenzii
Nu există recenzii până acum.