Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 8L, nr. 12 / EXT 8039
162.63lei Prețul inițial a fost: 162.63lei.154.50leiPrețul curent este: 154.50lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 3L, nr.5 / EXT 8043
101.79lei Prețul inițial a fost: 101.79lei.96.70leiPrețul curent este: 96.70lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 5L / EXT 8041
Pret Redus
130.11lei Prețul inițial a fost: 130.11lei.123.60leiPrețul curent este: 123.60lei.
În stoc
SKU:
EXT8041
Categorii: Ceaune si cratite aluminiu, Vase din bucatarie
Descriere
Descriere
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 5L
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Ceaun |
| Tip | Fara capac |
| Sursa de caldura | Toate |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 1 |
MATERIAL
| Material | Aluminiu |
| Material interior | Aluminiu |
DIMENSIUNI
| Capacitate | 5 l |
| Diametru | 26 cm |
| Inaltime | 15.5 cm |
| Grosime | 5 mm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 5L / EXT 8041” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Ceaun smaltuit, 10L / EXT 7223
Pret Redus
Cratita inox cu capac, diametru 25cm, capacitate 3L / ZLN 4106
Pret Redus
Cratita inox cu capac, diametru 25cm, capacitate 5.5L / ZLN 4069
Pret Redus
Ibric electric pentru cafea, putere 600W, capacitate 500ml / ZLN 3628
Pret Redus
Oala sub presiune, inox cu capac, 14L / ZLN 6232
Pret Redus
Set 3 cratite cu capace inox, 1.5L / 2L / 3L / ZLN 4083
Pret Redus
Tigaie dubla antiaderenta cu garnitura silicon, diametru 30 cm / ZLN 9522
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.