Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 8L, nr. 12 / EXT 8039
162.63lei Prețul inițial a fost: 162.63lei.154.50leiPrețul curent este: 154.50lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 5L / EXT 8041
130.11lei Prețul inițial a fost: 130.11lei.123.60leiPrețul curent este: 123.60lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 5.5L, nr. 10 / EXT 8040
Pret Redus
169.98lei Prețul inițial a fost: 169.98lei.161.48leiPrețul curent este: 161.48lei.
Stoc epuizat
SKU:
EXT8040
Categorii: Ceaune si cratite aluminiu, Vase din bucatarie
Descriere
Descriere
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 5.5L, nr. 10
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Ceaun |
| Tip | Fara capac |
| Sursa de caldura | Toate |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 1 |
MATERIAL
| Material | Aluminiu |
| Material interior | Aluminiu |
DIMENSIUNI
| Capacitate | 5.5 l |
| Diametru | 27 cm |
| Inaltime | 16 cm |
| Grosime | 5 mm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 5.5L, nr. 10 / EXT 8040” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Ceaun smaltuit, 40L / EXT 7246
Pret Redus
Ceaun smaltuit, 50L / EXT 7131
Pret Redus
Cratita inox cu capac, diametru 25cm, capacitate 3L / ZLN 4106
Pret Redus
Ibric electric pentru cafea, putere 600W, capacitate 500ml / ZLN 3628
Pret Redus
Oala cu capac sticla, cu diametru de 28 cm, inaltime de 13 cm / ZLN 3338
Pret Redus
Oala sub presiune inox cu capac, diametru 20 cm, 5L / ZLN 4627
Pret Redus
Presa cafea, capacitate 600 ml / ZLN 2515
Pret Redus
Set oale 9 piese, material aluminiu, interior granit, compatibil inductie / ZLN 3260
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.