Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 5L / EXT 8041
130.11lei Prețul inițial a fost: 130.11lei.123.60leiPrețul curent este: 123.60lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 3L, nr.5 / EXT 8043
101.79lei Prețul inițial a fost: 101.79lei.96.70leiPrețul curent este: 96.70lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 4.3L, fund rotund / EXT 8042
Pret Redus
130.11lei Prețul inițial a fost: 130.11lei.123.60leiPrețul curent este: 123.60lei.
Stoc epuizat
SKU:
EXT8042
Categorii: Ceaune si cratite aluminiu, Vase din bucatarie
Descriere
Descriere
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 4.3L, fund rotund
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Ceaun |
| Tip | Fara capac |
| Sursa de caldura | Toate |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 1 |
MATERIAL
| Material | Aluminiu |
| Material interior | Aluminiu |
DIMENSIUNI
| Capacitate | 4.3 l |
| Diametru | 23 cm |
| Inaltime | 14 cm |
| Grosime | 5 mm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 4.3L, fund rotund / EXT 8042” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Cafetiera espresso, capacitate 6 cesti, 300 ml / ZLN 2492
Pret Redus
Ceaun smaltuit, 10L / EXT 7223
Pret Redus
Ceaun smaltuit, 30L / EXT 7213
Pret Redus
Oala cu capac sticla, 24cm, capacitate 3L / ZLN 1983
Pret Redus
Oala sub presiune, inox cu capac, 14L / ZLN 6232
Pret Redus
Presa cafea, capacitate 600 ml / ZLN 2515
Pret Redus
Set 3 oale cu capace inox, 5L / 6L /8L / ZLN 4045
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.