Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 25L, nr. 33 / EXT 8036
342.06lei Prețul inițial a fost: 342.06lei.324.96leiPrețul curent este: 324.96lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 8L, nr. 12 / EXT 8039
162.63lei Prețul inițial a fost: 162.63lei.154.50leiPrețul curent este: 154.50lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 19L, nr. 22 / EXT 8037
Pret Redus
300.08lei Prețul inițial a fost: 300.08lei.285.08leiPrețul curent este: 285.08lei.
Stoc epuizat
SKU:
EXT8037
Categorii: Ceaune si cratite aluminiu, Vase din bucatarie
Descriere
Descriere
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 19L, nr. 22
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Ceaun |
| Tip | Fara capac |
| Sursa de caldura | Toate |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 1 |
MATERIAL
| Material | Aluminiu |
| Material interior | Aluminiu |
DIMENSIUNI
| Capacitate | 19 l |
| Diametru | 22 cm |
| Inaltime | 23.5 cm |
| Grosime | 5 mm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 19L, nr. 22 / EXT 8037” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Cafetiera espresso, capacitate 6 cesti, 300 ml / ZLN 2492
Pret Redus
Ceaun smaltuit, 13L / EXT 7224
Pret Redus
Ceaun smaltuit, 40L / EXT 7246
Pret Redus
Ibric electric pentru cafea, putere 600W, capacitate 500ml / ZLN 3628
Pret Redus
Oala cu capac sticla, 26cm, capacitate 4L / ZLN 1990
Pret Redus
Oala sub presiune, inox cu capac, 12L / ZLN 5617
Pret Redus
Set 7 piese din aluminiu cu strat neaderent compus din 3 oale cu manere +1 tigaie+ 3 capace sticla termorezistenta, inductie / ZLN 3277
Pret Redus
Set oale 9 piese, material aluminiu, interior granit, compatibil inductie / ZLN 3260
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.