Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 25L, nr. 33 / EXT 8036
342.06lei Prețul inițial a fost: 342.06lei.324.96leiPrețul curent este: 324.96lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 8L, nr. 12 / EXT 8039
162.63lei Prețul inițial a fost: 162.63lei.154.50leiPrețul curent este: 154.50lei.
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 13L, fund rotund / EXT 8038
Pret Redus
320.01lei Prețul inițial a fost: 320.01lei.304.01leiPrețul curent este: 304.01lei.
🚚 Transport gratuit
Stoc epuizat
SKU:
EXT8038
Categorii: Ceaune si cratite aluminiu, Vase din bucatarie
Descriere
Descriere
Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 13L, fund rotund
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Ceaun |
| Tip | Fara capac |
| Sursa de caldura | Toate |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 1 |
MATERIAL
| Material | Aluminiu |
| Material interior | Aluminiu |
DIMENSIUNI
| Capacitate | 13 l |
| Diametru | 35.5 cm |
| Inaltime | 20.5 cm |
| Grosime | 5 mm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Ceaun tuci aluminiu alimentar, capacitate 13L, fund rotund / EXT 8038” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Ceaun smaltuit, 10L / EXT 7223
Pret Redus
Ceaun smaltuit, 13L / EXT 7224
Pret Redus
Ceaun smaltuit, 40L / EXT 7246
Pret Redus
Cratita inox cu capac, diametru 25cm, capacitate 5.5L / ZLN 4069
Pret Redus
Oala cu capac sticla, 24cm, capacitate 3L / ZLN 1983
Pret Redus
Oala sub presiune, inox cu capac, 9L / ZLN 1015
Pret Redus
Set oale 9 piese, material aluminiu, interior granit, compatibil inductie / ZLN 3260
Pret Redus
Tigaie grill, diametru 24 cm, material aluminiu, interior granit, maner pliabil / ZLN 4298
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.