Gratar metalic pe carbuni cu 2 nivele 60x37cm / EXT 5720
303.23lei Prețul inițial a fost: 303.23lei.288.07leiPrețul curent este: 288.07lei.
Ceaun smaltuit, 25L / EXT 7225
135.94lei Prețul inițial a fost: 135.94lei.129.14leiPrețul curent este: 129.14lei.
Tava din lemn de arin cu 5 compartimente, 63x28cm / 4817
Pret Redus
82.89lei Prețul inițial a fost: 82.89lei.78.75leiPrețul curent este: 78.75lei.
Stoc epuizat
SKU:
4817
Categorii: Platouri pentru servit, Ustensile din bucatarie
Descriere
Descriere
Tava din lemn de arin cu 5 compartimente, 63x28cm – ideala pentru servit friptura, aperitivele, branzeturi etc.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Compartimentat |
| Forma | Dreptunghi |
| Utilizat pentru | Gratar Friptura Aperitiv Branzeturi |
| Material | Lemn |
| Numar bucati | 1 |
| Culoare | Bej |
DIMENSIUNI
| Lungime | 63 cm |
| Latime | 28 cm |
| Inaltime | 2.5 cm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Tava din lemn de arin cu 5 compartimente, 63x28cm / 4817” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Bol rotund din lemn, diametru 14 cm / EXT 6097
Pret Redus
Etajera dreptunghiulara cu 4 polite, 42x26cm / CC9779
Pret Redus
Masina de Tocat Carne Nr.32 cu Coarba, din Aluminiu / 4665
Pret Redus
Masina de tocat, manuala Floria / ZLN 2553
Pret Redus
Set 5 bucati tocator rotund plus suport / EXT 10144
Pret Redus
Set cutite bucatarie 6 piese cu invelis ceramic / 4543
Pret Redus
Suport cu Roti, Ajustabil, Pentru Electrocasnice / ZTS 5396
Pret Redus
Tocator rotund din lemn de fag, grosime 2cm / 1082
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.