Lustra din lemn cu castron, diametru 49cm / EXT 10154
262.03lei Prețul inițial a fost: 262.03lei.248.93leiPrețul curent este: 248.93lei.
Lada frigorifica portabila cu racitor, capacitate 33l / ZLN 4759
539.79lei Prețul inițial a fost: 539.79lei.512.80leiPrețul curent este: 512.80lei.
Racitor aer, putere 65W, 3 viteze, rezervor apa 4L, umidificator si purificator / ZLN 3406
Pret Redus
276.80lei Prețul inițial a fost: 276.80lei.262.96leiPrețul curent este: 262.96lei.
Stoc epuizat
SKU:
ZLN3406
Categorii: Climatizare, Ventilatoare si racitoare aer
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Utilizare | Interior Exterior Calatorii |
| Tip ventilator | De pardoseala |
| Functii | Purificare aer Oscilatie Roti Umidificare |
| Continut pachet | Baterii gheata: 2 bucati 1 x Racitor de aer |
| Culoare | Alb-Negru |
SPECIFICATII TEHNICE
| Trepte de viteza | 3 |
| Nivel zgomot | 59 dB |
| Material | Plastic |
| Material elice | Plastic |
| Tip alimentare | La retea |
| Putere | 65 W |
| Forma baza | Dreptunghiulara |
| Baterii necesare | 2 X AAA |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 23 m² |
DIMENSIUNI
| Lungime cablu | 170 cm |
| Capacitate lichid | 4 l |
| Lungime | 25 cm |
| Latime | 27 cm |
| Inaltime | 60 cm |
| Greutate | 5.8 Kg |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Racitor aer, putere 65W, 3 viteze, rezervor apa 4L, umidificator si purificator / ZLN 3406” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Aeroterma Ceramica, Putere 1500W, 2 trepte de reglare temperatura+aer rece, Termostat reglabil, Sistem siguranta impotriva rasturnarii / ZLN 6188
Pret Redus
Aeroterma Ceramica, Putere 2000W, 2 trepte de reglare, Termostat reglabil, Functie oscilatie, Sistem siguranta impotriva rasturnarii si supraincalzirii / ZLN 3215
Pret Redus
Aeroterma de perete negru, putere 2000W, desplay LED, senzor de pierdere a caldurii / ZLN 5633
Pret Redus
Calorifer electric 2500W, 11 elementi, Alb/gri / ZLN 2128
Pret Redus
Convector electric podea 2000W, termostat reglabil 3 trepte, negru / ZLN 6843
Pret Redus
Incalzitor cu halogen, putere 1200W / ZLN 8397
Pret Redus
Ventilator cu picior, diametru 40 cm, putere 40 w, motor silentios si puternic / ZLN 1181
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.