Prajitor de paine, putere 700W, cu 7 nivele de control al temperaturii, buton de oprire / ZLN 1833
52.58lei Prețul inițial a fost: 52.58lei.49.95leiPrețul curent este: 49.95lei.
Ascutitor de cutite electric, cu doua nivele, ascutire si slefuire, putere 15W / ZLN 2175
48.09lei Prețul inițial a fost: 48.09lei.45.69leiPrețul curent este: 45.69lei.
Cantar de bucatarie digital din inox, ecran LED, maxim 5 kg, inchidere automata / ZLN 2984
Pret Redus
27.51lei Prețul inițial a fost: 27.51lei.26.13leiPrețul curent este: 26.13lei.
În stoc
SKU:
ZLN2984
Categorie: Cantare bucatarie
Descriere
Descriere
CARACTERISTICI PRINCIPALE
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Inox |
| Material recipient | Inox |
| Baterii necesare | 2 x AAA |
| Functii | Oprire automata Display LCD Indicator baterie descarcata |
| Culoare | Inox |
SPECIFICATII TEHNICE
| Greutate maxima cantarire | 5 Kg |
| Greutate minima cantarire | 1 g |
| Unitate de masura | Kilograme – kg Grame – g Ounce – oz |
| Acuratete cantarire | 0 g |
DIMENSIUNI
| Lungime | 18 cm |
| Latime | 14 cm |
| Inaltime | 2.1 cm |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Cantar de bucatarie digital din inox, ecran LED, maxim 5 kg, inchidere automata / ZLN 2984” Anulează răspunsul
Livrare si plata
Timp și metode de livrare
Livrare prin: DPD, Fan Courier si Sameday.
- costul pentru transport este de 19 lei
- livrari pe tot teritoriul Romaniei
- comenzile sunt procesate și livrate în 1-2 zile lucrătoare
Metode de plată
- ramburs la curier
- online NETOPIA
- ordin de plata
RO66 BTRL RONC RT03 8957 5301


Produse similare
Cantar bucatarie digital, din sticla, 5kg, alb FLORIA / ZLN 1685
Pret Redus
Cantar de bucatarie digital, capacitate maxima 5kg, oprire automata, alb / ZLN 7880
Pret Redus
Cantar de bucatarie digital, maxim 5kg, suprafata lemn ZILAN / ZLN 8989
Pret Redus
Cantar digital pentru bagaje, maxim 50kg plus ruleta cromat, Z-TOOLS / ZTS 8165
Pret Redus
Cantar digital pentru bagaje, maxim 50kg, negru/roz, Z-TOOLS / ZTS 8166
Pret Redus
Cantar electronic cu acumulator, 40kg, digital / ZTS 8265
Pret Redus
Cantar electronic cu platforma, fara fir, WI-FI, 32x42cm, maxim 150kg, inox Z-TOOLS / ZTS 8784
Pret Redus
Cantar electronic cu platforma, fara fir, WI-FI, 42x52cm, maxim 300kg, inox Z-TOOLS / ZTS 8786
Pret Redus

Recenzii
Nu există recenzii până acum.